Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams

Kolekcija moterims

Atraskite naujienas

Tikrinti
Žiūrėti visus produktus

Populiarūs šį sezoną

HUGO BOSS yra viena iš pirmaujančių kompanijų premium mados pasaulinėje drabužių rinkoje. Vyrų ir moterų drabužius HUGO ir BOSS sudaro ne tik dalykinė, kasdieninė ir sportinė apranga, bet ir elegantiški vakariniai rūbai ypatingoms progoms. Prekės ženklas nori, kad jo klientai būtų nepriekaištingai apsirengę kiekvienoje situacijoje ir kiekvienai progai. Batai ir aksesuarai, taip pat licencijuoti produktai, tokie kaip kvepalai, akiniai ir laikrodžiai, papildo HUGO ir BOSS asortimentą. Be dabartinio asortimento, HUGO BOSS taip pat žinomas dėl savo renginių, kampanijų ir bendradarbiavimo. Tai yra pasirodymai per tarptautines mados savaites, meniniai apdovanojimai, parodos, sporto turnyrai bei geriausių sportininkų rėmimas ir dar daugiau.