Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams
AMERICANOS. FOR EVERY BODY Shop the look
  • Inspired by Modivo
  • Inspired by Modivo
  • Inspired by Modivo
AMERICANOS. FOR EVERY BODY Tendencijos ir įkvėpimai

Tai yra Americanos – prekių ženklas visiems ir kiekvienam. Rinkitės klasikinius džinsus, minkštus džemperius, idealiai pasiūtus marškinius ar nepavaldžius laikui sportbačius… Kurdami visus savo drabužius, ypač daug dėmesio skiriame detalėms. Gaminame juos iš medžiagų, kuriomis galėsite džiaugtis ne vieną sezoną. Esame įsitikinę, kad kiekvienas žmogus yra unikalus ir kiekvienas kūnas yra gražus.
FOR EVERY BODY
Mes netikime tobulumu, mums labiau patinka atvirumas. Ieškome, tobulėjame, vystomės... Kaip ir Jūs. Mes neklijuojame etikečių ten, kur jų nereikia. Kurdami savo produktus atsižvelgiame į patogumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų drabužiai tiks kiekvienam - nepriklausomai nuo dydžio ar lyties.
FOR EVERY YOU
Renkatės nepavaldžią laikui klasiką ar vadovaujatės naujausiomis mados tendencijomis? Siekiate patogumo ar išsiskirti iš minios? Džinsai ar suknelė? Kad ir kaip atsakytumėte į šiuos klausimus, turime visko, ko Jums gali prireikti, ir dar daugiau. Net jei po akimirkos persigalvosite, padėsime papildyti Jūsų drabužinę universaliais modeliais, kurie tiks kiekvienai nuotaikai. PS. Palikite kirpčiukus ramybėje, atrodote puikiai!
FOR THE PLANET
Rūpindamiesi Jumis, nepamirštame ir aplinkos. Drabužiams gaminti stengiamės naudoti medžiagas, kurios yra draugiškos ne tik Jums, bet ir gamtai. Todėl mūsų produktuose rasite mišinių iš ekologiškos medvilnės, turinčios GOTS sertifikatą, iš medžio plaušienos atliekų pagaminto liocelino pluošto arba perdirbto poliesterio, kuris gerokai prailgina kasdienių drabužių tarnavimo laiką.