Apie mus

MODIVO - tai meilė grožiui ir madai. Specialiai Jums siūlome platų šiuolaikinės mados kryptis ir Klientų poreikius atspindintį asortimentą, kuriame rasite daugybę geriausių aukščiausios kokybės drabužius kuriančių prekių ženklų. Specialiai parinktas asortimentas, paprastas pirkimo procesas, saugūs mokėjimo būdai, greitas pristatymas ir 30 dienų prekių grąžinimo garantija. Pirkiniai interneto svetainėje MODIVO – tai tikras malonumas. Įsitikinkite patys!

1. Daugybė apdovanojimų

Pastoviai gauname teigiamus šios pramonės srities specialistų, partnerių ir klientų atsiliepimus. Jie ne kartą išreiškė savo dėkingumą, įteikdami mums prestižinius apdovanojimus: „Digital Excellence“, „eCommerce Poland“, „Effie Award“, „Imagine Excellence“. Mums pavyko sukurti patikimos, pagal griežtai apibrėžtas taisykles rinkoje veikiančios bendrovės, kuri laikosi sveikos konkurencijos taisyklių, o kasdienėje veikloje stengiasi patenkinti net ir reikliausių klientų reikalavimus, įvaizdį.

2. Aukščiausia kokybė 

Siekdami patenkinti Jūsų lūkesčius, paruošėme asortimentą, kuriame atsižvelgiama į naujausias mados kryptis ir siūlomi aukščiausios kokybės gaminius parduodančių prekių ženklų produktai. Asortimentas nuolat didinamas! Bendradarbiaujame tik su patikrintais ir patikimais partneriais ir esame oficialus jų produktų platintojas. Garantuojame aukštą parduodamų produktų kokybę ir originalumą. Pirkdami MODIVO interneto svetainėje, visada galite būti tikri, kad įsigysite tai, kas geriausia.

3. Patikrinti mokėjimo būdai

Naudojame tik patikrintus ir, svarbiausia, saugius mokėjimo būdus. Galite naudoti populiariausius rinkoje mokėjimo metodus: PayU, PayPal, Blik ir daugelį kitų. Nepasitikite mokėjimu internetu? Tai ne problema. Pateikite užsakymą ir sumokėkite už prekes jų pristatymo metu. Tai iš tiesų paprasta!

4. SSL – saugaus pirkimo garantija

Naudojame SSL šifravimą, kuris užtikrina duomenų perdavimo konfidencialumą ir vientisumą bei serverio autentiškumą. Tokiu būdu visi Jūsų asmens duomenys yra užšifruoti ir apsaugoti nuo trečiųjų šalių prieigos.

5. Jūsų duomenys yra saugūs

Ypatingą dėmesį skiriame Jūsų asmens duomenų apsaugai. 

MODIVO koncerno subjektai garantuoja Jūsų duomenų tvarkymo saugumą. Jūsų pateikta informacija (pvz., vartotojo vardas, slaptažodis, namų adresas arba banko sąskaitos numeris) yra tinkamai saugoma ir naudojama tik tam tikslui, kuriam ji kaupiama

Garantuojame sėkmingą ir saugų pirkimo procesą! Įsitikinkite patys!

Kilo klausimų ar abejonių? Skambinkite mūsų informacinės telefono linijos numeriu +370 661 00010 arba rašykite mums el. pašto adresu: info@modivo.lt